Reklam Alanı
Reklam Alanı
KocaeliManşet

SVMO’dan Yeni klip duyurusu !

Yeniden çıkış sağlamaya çalışan genç yıldız SVMO (Samet Yıldız) yeni şarkısı olan “BIKTIM” için instagram adresinde teaser paylaşıp duyuru yaptı.

Yeniden çıkış sağlamaya çalışan genç yıldız SVMO (Samet Yıldız) yeni şarkısı olan “BIKTIM” için instagram adresinde teaser paylaşıp duyuru yaptı. Yakında çıkaracağı parçanın altyapısında boiwemusic (Ali Burak Kabak) Mix Mastering işlerimlerinde ise Deko (İsa keskin) yönetmen koltuğunda ise adını büyük işlerde duyduğumuz Zahit Kahveci bulunmakta. Sakarya Ve kendi şehri olan Kocaelinde çekimleri bitiren SVMO çok yakın zaman içinde tekrar piyasaya girmeye hazırlanıyor.

SVMO Kimdir ?

Sahne adı SVMO (SAMO) , gerçek ismi Samet YILDIZ olan aslen Erzurumlu , Söz yazarı ve Rap sanatçısı 20 mayıs 1998’de Kocaelinin Gebze semtinde dünyaya gözlerini açtı. Ailesinin iş hayatı nedeniyle Uzun süre İstanbul’un Küçükçekmece , Kayışdağı ve Gaziosmanpaşa semtlerinde ikametgah eden SVMO en son doğduğu yer olan Gebze’ye geri dönmüştür ve hala orada yaşamaktadır.

Lise (kimya teknisyeni) Üniversite (Sakarya Üniversitesi) Maliye bölümü mezunudur. 13 yaşında rap ile tanışan 15 yaşında ilk rap kaydını alan sanatçının 1 adet 9 parçadan oluşan solo internet albümü , bir çok düet ve single çalışması bulunmakta. Eskiye ait çoğu şarkısını kendi isteği ile kaldırdığı biliniyor. Aktif olarak hala müzik üretmekte olan SVMO aynı zamanda kendi kliplerini ve kapak tasarımlarını yapabilme gibi yeteneklere sahip. Çevresinin ve kendisinin ona inanmasında ki en büyük sebep bitmeyen hırsı ve azimi olmuştur. Genç yetenek SVMO daha çok kitleye ve büyük işlere imza atacak gibi duruyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu