Reklam Alanı
Reklam Alanı
TürkiyeKocaeliManşet

SOSYAL MEDYANIN EN GÜVENİLİR ADRESİ: PASA MEDYA AJANSI

5 yıl önce faaliyete Ankara’da başlayan Pasa Medya Ajansı,  Şubat ayında korona virüsün başlamasıyla beraber Sosyal Medya Projesi’ni başlattı.

SOSYAL MEDYANIN EN GÜVENİLİR AJANSI

5 yıl önce faaliyete Ankara’da başlayan Pasa Medya Ajansı,  Şubat ayında korona virüsün başlamasıyla beraber Sosyal Medya Projesi’ni başlattı.  Covid-19 ile dijital çağın resmi olarak başladığını söyleyen Pasa Medya Ajansı “Türkiye dijital çağa zaten geç kalmıştı. Firmaların logo ve kurumsal kimlikleri dahi yoktu. İnsanlar mecburen bir arayışa girdiler ve bu sektöre yöneldiler. Bizde Pasa Medya Ajansı olarak sosyal medyanın en güvenilir ve iş odaklı hizmet vermeye başladık” diye açıkladı.

UYGUN FİYATLARLA GERÇEKÇİ HEDEF DOĞRU SONUÇLAR ELDE EDİLİYOR

En uygun fiyat garantisiyle grafik tasarım destekli Sosyal Medya Projesi’ni yürüten Pasa Medya Ajansı, “İlk olarak, firmamızın da sloganı olan, gerçekçi hedefler doğru sonuçlar doğurur ifadesiyle amacımızı size belirtmek isteriz. Bizler sosyal ağ yönetiminde bot takipçiler, satın alınan boş beğeniler ve etkileşim geri dönüşü olmayan hesap yönetimi sistemleri tasarlamamaktayız. Bu nedenle tamamen organik yani gerçek takipçi kazanımızı ve doğru kitle takipçi kazanımı sayesinde size yapılacak geri dönüşleri içeren sistemi kurabilmek 1-3 gün gibi kısa sürelerde olmayacaktır. Fakat tecrübelerimiz ve portfolyomuz sayesinde hedefiniz doğrultusunda 3 ay içinde farkı rahatlıkla görebileceğinizi ve geri bildirim alacağınızı garanti ederiz. Organik bir oluşumu tasarlamak istikrar ve doğru yöntem ve görece zaman gerektirir. Firmamız size uygun olan istikrarı, paketi ve gerçekçi hedef başarı dönüşü zaman dilimini size tüm şeffaflığı ile bildirecektir” dedi.

GÜVEN PROBLEMİ ORTADAN KALKIYOR

Alanında uzman kişilerle çalışan ajans, bünyesinde grafikerler, dijital pazarlama uzmanları ve stajyerler bulunduruyor. Güven konusunda öncelikli olan firma, müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça başarılı. Çalıştıkları hiçbir kişiden kötü yorum almadıklarını söyleyen firma, “Güven konusu ve müşteri memnuniyeti en hassas noktamızdır. Bizimle çalışan hiç kimse yarı yolda kalmaz.  Tüm soruları eksiksiz cevaplayıp günün her saatinde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin her bölgesine 7/24 hizmet veriyoruz” dedi.

Doğru strateji hedefleriniz doğrultusunda size başarı getirir” diye sözlerine başlayan ajans; sizden proje öncesinde oldukça kapsamlı bir bilgilendirme metni istemekteyiz. Özel bilgiler ve güvenlik bilgilerine gerek yoktur. Bu metnin içinde bizlere var olan projenizin geçmişi hakkında bilgi ve gelecek beklentilerinizi bildirmelisiniz. İş öncesi gerçekleşecek bu karşılıklı bilgilendirme belirlenecek strateji için şarttır. Aynı zamanda içinde bulunduğumuz sektörde zaman zaman yaşandığını duyduğumuz, üzücü ve sıkıcı olaylardan biri olan, gerçek dışı vaatler ile çalışarak müşteri iyi niyetini ve güvenini suiistimal eden bazı yönetim sistemlerinin de etik olmadığını düşündüğümüz için, bu ön bilgilendirme müşterimizi tamamen gerçek hedef ve sonuçlarla buluşturmamız ve müşterimizi doğru şekilde yönlendirmemiz için oldukça elzemdir. Şeffaf ve güvenilir çalışma ilkelerimizi @marketplacetrcom markamız ve hesabımızdan da örnekleriyle inceleyebilir, en büyük ‘Digital Dünya AVM’si olan oluşumumuz ile de tanışabilirsiniz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Neden Pasa Medya?

Çünkü biz de farklıyız.

Farkımız; siz iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmetlerin size özel, çoklu disiplinler ile üretilmiş ve yegâne amacı girişiminize değer katmak olmasında saklı.

Ekibimiz sizin gibi düşünür, size uyum sağlar. Böylelikle doğru analizler yapar ve doğru stratejiler geliştirir. Bu yenilikçi ve isabetli stratejiler itibarınıza değer kazandırır. Pasa Medya, markalar için başarılı olmak kadar; başarı sürekliliğinin de önemini bilir. Bu nedenle her projeye ileri görüşlü yaklaşır ve geniş bir çerçeveden bakar.

Müşteri odaklı misyonu ile iş ortaklarına çok yönlü teknik hizmetler ve yaratıcı fikir ürünleri sunmaktadır. Uzman kadrosunun sahip olduğu teknik bilgi ve donanım ile Pasa Medya Ajansı akılcı çözümler ile kreatif düşünceyi harmanlayarak 1’lerin ve 0’ların dünyasında ihtiyaç duyulan her konuda tam kapsamlı yardım sağlamakla birlikte adeta dijital sanat icra etmektedir. Algoritmalara rasyonel yaklaşımlar mottosu ile Pasa Medya; iş ortaklarını değişen zamana adapte etmek ve onların bir adım önde olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Dijital dünyadaki varlıkları ve girişimlerini profesyonel ekip tarafından yürütmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi Pasa Medya Ajansı,  “Pek çok kişinin kullandığı sosyal ağlar kullanımı oldukça kolay bir şekilde tüketiciye sunulur. Bundan dolayı sosyal medya – sosyal ağ yönetimi oldukça kolay görülür. Lakin etkili sosyal medya yönetimi aslında göründüğünden çok daha komplikedir. Tam da bu nedenle firma ya da kişilerin dijital dünyadaki varlıklarını ve girişimlerini yönetmek profesyonel ekiplere bırakılmalıdır. Profesyonel ve sektörün içinde bulunan kişiler doğru analizler ile doğru stratejiler belirler. Bu düzen projenizi pek çok konuda daha öne çıkarır ve gereksiz pek çok hamleden sizleri kurtarır. Analiz verileri sayesinde uzman sosyal medya yönetim ekipleri sizlere girişiminiz için oldukça elzem olan detayları sunar;

Doğru bütçe

Doğru zamanlama

Doğru hedef

Doğru iletişim yöntemleri

Doğru içerikler

Doğru tanıtım

Tüm bu detaylar sizi nitelikli büyüme aşamasına ulaştırır.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu